Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 березня 2015 р. 18:14:47

Сьогодні 3 березня ми згадуємо святого Лева I Великого, Папу Римського.

Сьогодні 3 березня ми згадуємо святого Лева I Великого, Папу Римського.

Сьогодні 3 березня ми згадуємо святого Лева I Великого, Папу Римського.

Святий Лев народився близько 390 року нашої ери в Італії, в провінції під назвою Тоскана. З юних літ отримав дуже хорошу освіту яка відкривала перед ним багато можливостей у світському житті та проте він обирає світ духовний, до якого тягнувся змалечку.
Вже при Папі Сиксті ІІІ його висвячують а архидиякони а вже у 440 році,у віці 50 років, по Сикста він стає Папою і сам.
В час перших років його папства церкву часто атакували все нові вчення єретиків, та він стійко боровся з ними і завдяки своєму твердому характеру зумів втримати церкву від падіння. Крім того він мав певний вплив на імператорів які за його ініціативи скликали 4 Вселенський собор на якому були засуджені монофізити, були відлучені від церкви єретики Євтихій та Діоскор .
Крім роботи на захист та благо церкви Папа Лев ще й захищав державу. Так він запобіг вторгненню Атілли а згодом коли в Рим все ж таки вторглись вандали Гензеріха він переконав його і воїнів не знищувати місто і не проливати невинної крові.
Помер він в похилому віці після дадцятирічного перебування на папському престолі у 461. Перед тим він знаючи про свою близьку смерть багато молився і завершив усі діла земні.
Похований святий в Ватиканському соборі.https://www.youtube.com/embed/m2N8NHlxUdY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні 3 березня ми згадуємо святого Лева I Великого, Папу Римського. :: Сподобалось334


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Дуже приємно, що є люди які розповідають про святих. Цього зараз бракує на теренах інтернету. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×