Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 березня 2015 р. 18:44:40

4 березня згадуємо святих мучеників Максима, Ісихія, Феодота та мучениці Аскліпіодоти.

4 березня згадуємо святих мучеників Максима, Ісихія, Феодота та мучениці Аскліпіодоти.

4 березня згадуємо святих мучеників Максима, Ісихія, Феодота та мучениці Аскліпіодоти.

Ці мученики постраждали за віру Христову за часів правління імператора Максиміана в місті під назвою Андріанополі. Їх багато катували,підвішували до дерев та роздирали їхні тіла металевими гаками, багато били їх а також водили з міста до міста знущаючись з мучеників а згодом і зовсім кинули їх на поїдання хижим звірам.
Та милістю Божою їхні тіла зосталися зовсім непошкоджені допоки їх не усікли мечем.
Мучениця Аскліпіодота також перетерпіла багато мук адже її дуже спершу побили а потім підвісили до дерева і кидали в неї каміннями та побачивши що вона стійко витримує всі знущання просто відсікли їй голову.

Зарваниця :: 4 березня згадуємо святих мучеників Максима, Ісихія, Феодота та мучениці Аскліпіодоти. :: Сподобалось301


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

класно що ви таке пишете. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×