Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 березня 2015 р. 15:35:51

5 березня згадується святий Лев, єпископ Катанський

5 березня згадується святий Лев, єпископ Катанський

5 березня згадується святий Лев, єпископ КатанськийСвятий Лев був народжений в 720 у місті Равенна що в Італії. Юнаком він став одним із монахів бенедектинського чину. Єпископ міста Реджіо на ім’я Кирило побачивши якй добрий і чесний характер в юнака вирішив поставити його своїм помічником та висвятив його в архидиякони. У віці 45 років він стає єпископом міста Катани, що в Сицилії і прославився там великою щедрістю в допомозі вдовам, сиротам та бідним і немічним людям.
Відомо про довге протистояння єпископа з одним чарівником, якого звали Іліодор .
Цей чарівник раніше був добрим християнином та проте зовсім скоро розпочав займатися чарами. За це його засудили до смерти та він якимось чином зник з місця під час його ж страти. Та за деякий час він знову повернувся до Катани і єпископ вирішив вмовити його покинути магію і повернутись до віри християнської та ніякі вмовляння єпископа на нього не впливали.
Одного разу під час християнського свята Лев правив святу Літургію, було дуже багато людей і в цей час до храму зайшов Іліодор і почав чарувати так що деякі люди почали тупати ногами як коні і гарчали як звірі а другі реготали без упину.
Лев побачивши що коїть чарівник став на коліна перед престолом і почав щиро молитися а помолившись вийшов з вівтару та огорнув чарівника по шиї своїм омофором, а згодом вивів його з церкви.
Навколо них позбиралось багато людей і Лев сказав людям щоб назбирали багато дров для розведення ватри.Люди виконали його прохання і єпископ який все ще тримав чарівника увійшов з ним разом в палаюче вогнище і стояв з ним доти поки чародій не згорів зовсім. Коли чарівник згорів святий єпископ Лев вийшов з вогнища зовсім не пошкоджений і продовжив вести святу Літургію.
Помер святий 20 лютого 789 року у віці 69 років у місті Катани.
Відомо що в день його поховання відбулося чудо повязане з однією жінкою в якої були постійні кровотечі.Вона доторкнулась до його домовини і відразу була зцілена.
Мощі святого знаходяться в Римі.

https://www.youtube.com/embed/XUeOg05COv8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 5 березня згадується святий Лев, єпископ Катанський :: Сподобалось328


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Ого!І що він отак постояв посеред страшного вогню, не згорів так ще й пішов службу правити? 109# anonym
Коментарій

Від користувача 110# margaritha

Повірте, в житті всяке буває.Тим більше що то святий. Видно мав благодать від Господа. 110# margaritha
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×