Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 березня 2015 р. 18:46:21

6 березня день памяті преподобного Тимотея та єпископа Антіохійського Євстатія.

6 березня день памяті преподобного Тимотея та єпископа Антіохійського Євстатія.

6 березня день памяті преподобного Тимотея та єпископа Антіохійського Євстатія.

У підніжжя гори Олімп розташовувалась місцевість під назвою Символи на якій стояв монастир.
Архимандритом цієї обителі був преподобний Теоктист, учнем якого і був Тимотей. Тимотей пішов до цієї обителі дуже юним і був доброчесним монахом, багато молився, постив та щоб викорінити з душі своєї будь яку пристрасть жодного разу не побачив обличчя жінки. За його побожність і християнські подвиги даний був йому дар зцілення як від недуг тілесних так і душевних, також дар вигнання бісів.За життя своє він зцілив багатьох людей і игнав багато бісів.
Певний час Тимотей мандрував горами в повній самотності і з молитвою аж поки не помер в старечому віці.

Коли попередній єпископ Антиохії помер на його престол став Євстатій — мудрий та побожний чоловік що вирізнявся винятковою добротою.Мудрість цього єпископа помітили на Вселенському соборі за часів царювання Константина. Тоді він як і решта єпископів викрив єретиків аріанців і практично вигнал їх, та з приходом до влади сина імператора Константина на ймення Констанцій який був твердим аріанцем почались переслідування на християн. Аріанці дуже хотіли скинути з престолу Євстатія і вигадували всілякі причини та гріхи святого і врешті домоглися цього. Відбувся собор на якому його прирекли на вигнання хоча перед Богом, церквою та людьми він був абсолютно чистим.
Святий важко переживав те вигнання і через деякий час відійшов до Бога.
Жінка , одна з тих що за гроші наклеветала на нього дуже захворіла і врішила правду розповісти що все що вона сказала брехня і що дитина яку вона приписувала святому не його, та й тих що спонукали її до брехні також викрила.
Люди що засудили його за неправдою дуже шкодували за тим та минула аж сотня років поки мощі його занесли до Антиохії з пошаною і піснями.

https://www.youtube.com/embed/2QY7ltjQmc8

https://www.youtube.com/embed/WQ0OUDeu18U

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 6 березня день памяті преподобного Тимотея та єпископа Антіохійського Євстатія. :: Сподобалось325


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×