Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 березня 2015 р. 21:19:30

7 березня згадуємо день віднайдення мощей мучеників, що в Євгенії.

7 березня згадуємо день віднайдення мощей мучеників, що в Євгенії.

7 березня згадуємо день віднайдення мощей мучеників, що в Євгенії.

У перших століттях нашої ери за віру в Христа загинуло дуже багато християн. Імператори — язичники та їх слуги нещадно катували їх, били, спалювати та кидали на поживу і розтерзання хижим звірам.
Багато з тих мучеників були поховані християнами у воріт Євгенія що в Константинополі.За деякий час люди що починали більше вірити в Христа приходили і зцілювались там.
В четвертому столітті один із місцевих єпископів наказав розкопати могилу, де згодом було найдено багато незотлівших тіл та від них виходив приємний аромат.
Після віднайдення тих мощей і перенесення їх до храму один із християн що мав їм’я Микола Каліграв мав видіння від Господа що дав йому знати — серед останків цих мучеників є мощі святого Андроника та його помічниці на ім’я Юнія.

https://www.youtube.com/embed/51mudKUsiJg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 7 березня згадуємо день віднайдення мощей мучеників, що в Євгенії. :: Сподобалось295


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 51# Glop

Дуже цыкаво. Дякую за пост. 51# Glop
Коментарій

Від користувача 5# Hrestianin

Розповідь радує душу. 5# Hrestianin
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×