Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 березня 2015 р. 21:34:46

8 березня згадуємо священномученика Полікарпа, єпископа Смирни.

8 березня згадуємо священномученика Полікарпа, єпископа Смирни.

8 березня згадуємо священномученика Полікарпа, єпископа Смирни.

Святий Полікарп, який народився близько 70-того року нашої ери, вже в ранньому дитинстві став сиротою. По смерті рідної матері його усиновила вдова на ім’я Каліста. Вона виховувала його в дусі християнства тож вже коли і вона померла Полікарп роздав жебракам все її майно і почав вести аскетичний образ життя.
Згодом зустрівши Івана Богослова, який на той час був в похилому віці, він став його найкращим учнем. В той же час єпископ Смирни Вукол висвятив його в диякони а вже по смерти Вукола єпископом став сам Полікарп ( 110 рік н.е.).
Святий Полікарп багато боровся з різними єретиками та їхніми псевдо- вченнями та ця боротьба закінчилась мученицькою смертю через його спалення у віці 86 років у 156 році після Різдва Христового.
Відомо що святий Полікарп написав дуже багато праць та нажаль збереглось і відомі нам до цього часу дуже мало.

https://www.youtube.com/embed/ih9paG2VYKs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 8 березня згадуємо священномученика Полікарпа, єпископа Смирни. :: Сподобалось333


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 5# Hrestianin

Великий подвижник Божий 5# Hrestianin
Коментарій

Від користувача 95# Krolikus

Геніально про нього сказано 95# Krolikus
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×