Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 березня 2015 р. 17:39:09

9 березня ми споминаємо події першого та другого віднайдення голови Івана Хрестителя.

9 березня ми споминаємо події першого та другого віднайдення голови Івана Хрестителя.

9 березня ми споминаємо події першого та другого віднайдення голови Івана Хрестителя.

Іван Хреститель був неймовірно важливою персоною в житті Ісуса Христа, церкви та християнства загалом.
Все своє життя він проповідував Христа, намагався показати людям правдивий шлях до царства небесного, викривав важкі гріхи як простих людей так і людей високого стану.
Саме таке викриття їхніх гріхів та недобрих вчинків і стала причиною його смерти.
Донька Іродіади Саломія дуже добре вгодила Іроду Антипі в його день народження і в якості бажання загадала отримати голову Івана Хрестителя.
Ірод боявся вбити Хрестителя бо боявся і поважав його та й лячно йому було через любов народу до цього християнського пророка, та все ж виконав прохання дівчини підіславши воїна до вязниці де в той час перебував Іван Хрестителя. Голову святого яку приніс воїн було передано Саломії а та віддала її матері.
Іродіада проколола святому язик і поховала голову його в нечистому місці та це побачила дружина управителя дому Ірода і перепоховала голову Івана на Єлеонській горі а відкопали її два монахи через три століття після обявлення Божого місця поховання голови.
Монахи ці віддали голову святого бідному гончареві і була вона в нього поки не опинилася в руках єретика, що поховав її в одній із печер Ємесу.
За певний час у цій самій печері оселились ченці. Був з ними і їх настоятель на ім’я Маркел якому уві сні з’явився святий Іван і вказав місце поховання голови своєї. Голову викопали а її фрагмент зараз зберігається в одній із церков Риму.

https://www.youtube.com/embed/5TNyyhG00YM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 9 березня ми споминаємо події першого та другого віднайдення голови Івана Хрестителя. :: Сподобалось271


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×