Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 березня 2015 р. 18:49:52

Хресна хода у Львові 15 березня 2015

Хресна хода у Львові 15 березня 2015

Слава Ісусу Христу!

Шановні християни, користувачі та друзі Інформаційного блогу- порталу Зарваниця.

З великим задоволенням хочемо повідомити Вас про те , що 15 березня в Хрестопоклінну неділю у місті Львів відбудеться хресна хода. Почнеться хода о 15-тій годині і братиме свій початок від Храму Архистратига Михаїла що на вул. Винниченка, 22 і закінчиться хода біля Собору Святого Юра.
Інформаційний блог-портал Зарваниця закликає Вас взяти участь у цій Хресній ході і щиро, разом з усіма , помолитися за мир в нашій Україні, за здоров'я всіх її жителів і не тільки.

З повагою і любов'ю блог-портал Зарваниця.


https://www.youtube.com/embed/IMdQSeUX-yQ

Зарваниця :: Хресна хода у Львові 15 березня 2015 :: Сподобалось386


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×