Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 березня 2015 р. 18:04:20

Сьогодні 11 березня згадуємо святого Порфирія, єпископа Гази.

Сьогодні 11 березня згадуємо святого Порфирія, єпископа Гази.

Сьогодні 11 березня згадуємо святого Порфирія, єпископа Гази.

Порфирій народився близько 346 року в заможній родині у місті під назвою Фессалоніки що в Македонії. Заможні батьки дали йому можливість отримати досить хорошу освіту та він весь цей час тягнувся до чернечого життя тому вже в 25 років він покидає рідну домівку і вирушає до Єгипту.
Там він оселяється на горі Нітрійській під пильним навчанням преподобного Макарія Великого.Там же він зустрівся з святим Ієронімом що в той час подорожував монастирями і згодом разом з ним відправився до Єрусалиму для поклоніння святим місцям після чого оселився в Йорданській пустелі. Там він дуже багато молився і постійно постив аж поки не захворів. В пошуках зцілення він знову помандрував до святих Єрусалимських місць. Одного разу йому стало дуже зле і він знепритомнів. У сні йому зявився Господь а коли він прокинувся йому відразу стало краще.
Згодом патріарх Єрусалиму висвятив Порфирія в пресвітер, в той же час він отримує спадок від своїх батьків який повністю роздає жебракам і жертвує на храм.
Незадовго помирає єпископ міста Газа і жителі цього міста приходять до паріарха з вимогою поставити на його місце сильного чоловіка який би міг протистояти навалі жорстоких язичників що постійно ображали християн.
На престол єпископа поставили саме Порфирія. Він прийняв це з честю і довгий час аж до смерті служив вірянам та боровся проти язичників які не пропускали жодної можливості познущатися над християнами.
Помер святий в старечому віці в 420 році.https://www.youtube.com/embed/3EytI_xI_VI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні 11 березня згадуємо святого Порфирія, єпископа Гази. :: Сподобалось348


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×