Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 березня 2015 р. 22:32:18

Сьогодні, 15 березня згадується священномученик Теодот, єпископ Киринейський.

Сьогодні,  15 березня згадується священномученик Теодот, єпископ Киринейський.

Сьогодні, 15 березня згадується священномученик Теодот, єпископ Киринейський.

Святий Теодот був єпископом міста Киринеї, що на Кіпрі в той час коли імперією правив лютий ненависник християн Лікиній. Попри всі переслідування єпископ Теодот все одно проповідував віру Христову і заохочував язичників до зречення від божків та до хрещення у віру християнську. Місцевий правитель на ім’я Савин наказав воїнам схопити єпископа і привести на судилище до нього та єпископ дізнавшись, що його розшукують не став чекати воїнів, а сам прийшов до правителя на суд.Після того як Теодот сказав що він прийшов проповідувати віру християнську правитель наказав жорстоко катувати його, спершу його поклали на решітку під якою розпалили вогнище а потім збили йому в ступні гвіздки і примушували ходити.
Правитель думав що після цього Теодот зречеться віри своєї та він стійко переносив усі страждання. Бачучи це і його терпіння багато з людей, що були присутні там увірували в Христа. Через це правитель наказав кинути єпископа до вязниці де він перебував поки імператор Костянтин Великий не відпустив його.
Єпископ Теодот вернувся на Кіпр і служив там єпископом аж поки не помер близько 326 року Божого.

https://www.youtube.com/embed/nGkaiXPKXcM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні,  15 березня згадується священномученик Теодот, єпископ Киринейський. :: Сподобалось275


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×