Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 березня 2015 р. 19:35:27

Сьогодні, 17 березня день пам’яті преподобного Герасима.

Сьогодні, 17 березня день пам’яті преподобного Герасима.

Сьогодні, 17 березня день пам’яті преподобного Герасима.

З малих літ преподобний Герасим був дуже благочестивим і всі думки його були лиш про Бога тому подорослішавши він пішов жити до пустелі де довгий час перебував у безперестанній молитві і посту. Спершу він був у Фівадській пустелі та потім перейшов до Йорданської де згодом до нього приєднались дуже багато людей, з якими він згодом створив обитель в якій встановив дуже суворі правила.
Кілька днів на тиждень,окрім суботи та неділі, всі проводили на самоті, кожен у своїй келії, займаючись рукоділлям і молитвою. В ці дні пустинники не їли вареного й навіть не запалювали вогнище, натомість харчувалися сухим хлібом, корінням і водою. На вихідні всі збиралися в обителі за Божественною літургією і причащалися Святих Христових Таїна потім на трапезі їли трохи вареної їжі. Кожен мав тільки вбогий одяг, і посудину для води. Йдучи з келії, двері не замикали, щоб всякий, хто прийде, міг увійти, відпочити і взяти будь-що з їх небагатих запасів.
Сам Герасим у дні великого посту не їв нічого аж до самого Великодня, приймав лише святе причастя.
Є одна легенда про Герасима який одного дня зустрів лева з пораненою лапою яку преподобний вилікувавю. Вдячний за свій порятунок хижий звір ніколи не відходив від свого рятівника наче домашня тваринка а після смерти святого у 451 році цей лев сам помер від журби за Герасимом.

https://www.youtube.com/embed/tE4i6E7dehA

Зарваниця :: Сьогодні, 17 березня день пам’яті преподобного Герасима. :: Сподобалось257


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×