Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 березня 2015 р. 20:17:39

Сьогодні ми згадуємо мученика Конона Ісаврійського.

Сьогодні ми згадуємо мученика Конона Ісаврійського.

Сьогодні ми згадуємо мученика Конона Ісаврійського.

Мученик Конон походив із Витанії і жив поблизу міста Ісаврія, жителі якого приняли хрещення у віру християнську від самого Апостола Петра. Юнак цей дуже багато молився до Архистратига Михаїла, який дуже часто являвся йому уві сні і всяко допомагав юнаку в його житті. Можливо Конон би обрав чернече життя та його батьки наполягли на тім щоб він заручився з місцевою дівчиною, яка звалась Анна. Та після одруження він не пізнав її а навпаки вмовив її залишитися незайманою . Так і жили вони в молитві щодня прославляючи Господа а згодом Конон вмовив і батьків своїх прийти до віри християнської.
На жаль, за певний час його мати, батько і дружина померл і він поховавши їх став монахом і постійно перебував в молитві а згодом, вже у похилому віці отримав дар зцілення. Дякуючи його проповідям та молитвам дуже багато язичників стали християнами.
Коли ж в Ісаврії почалися переслідування на християн Конон постраждав найпершим. Кати знущалися з нього всяко аж поки нарід, що був озлоблений такими діями проти святого не схопив зброю і не побіг захищати його. Конона знайшли геть побитим та окровавленим, а кати, що забоялися помсти народу, втекли.
Святий помер за два роки по цьому і був похований поруч з своїми рідними.

https://www.youtube.com/embed/4LdIfVRXlu0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні ми згадуємо мученика Конона Ісаврійського. :: Сподобалось320


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×