Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 березня 2015 р. 22:10:08

20 березня згадуємо святих мучеників Василія, Єфрема, Євгена та інших.

20 березня згадуємо  святих мучеників Василія, Єфрема, Євгена та інших.

20 березня згадуємо святих мучеників Василія, Єфрема, Євгена та інших.
Ще до освячення святим Володимиром Київсьої русі християнство вже було проникло на територію Криму що тоді називався Тавридою і був під владою римських імператорів.
І щоб проповідувати слово Господнє туди були післані пятеро єпископів серед яких Василій, Єфрем, Євгеній, Єлпідій та Агафодор які проповідували на території Херсонесу та Криму.
Та супротивники християнства язичники вбили Василія а на його місце прийшли решту четверо святих які перейшли з Тавридії (Крим) до Херсонесу і проповідували там аж поки і їх не вбили ідолопоклонники.
На той час коли патріарх Константинопольський відправив проповідувати до Херсонесу Еферія на престолі царював Констянтин, тож Еферію було трошки легше проповідувати що він і робив аж поки не помер у глибокій старості. На заміну йому прийшов єпископ на ім’я Капітон. Коли побачили його язичники забажали від нього дива щоб вони повірили в Христа і він з молитвою в серці зайшов у піч в якій палало вогнище. Язичники з подивом дивилися на його вчинок адже попри те що Капітон стояв посеред вогню йому нічого не зашкодило. Після того деякі з язичників таки квірували в Христа.
Одного разу корабель на якому подорожував Капітон був захоплений язичниками, які пограбували його а людей що були на тім кораблі всіх схопили й потопили в Дніпрі.

https://www.youtube.com/embed/vMVkkeDFlM8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 20 березня згадуємо  святих мучеників Василія, Єфрема, Євгена та інших. :: Сподобалось317


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×