Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 березня 2015 р. 22:39:39

22 березня споминаємо 40 мучеників Севастійських.

22 березня споминаємо 40 мучеників Севастійських.

22 березня споминаємо 40 мучеників Севастійських.

Всі ці сорок мучеників походили із Кападокії( зараз територія Туреччини). На той час вони стояли у складі римських військ у місті Севастії , аж тут їх воєначальник на ім’я Агрікола дізнавшись, що вони є християнами забажав від них щоб вон принесли жертви його поганським божкам. Та воїни-християни відмовились від жертвоприношення і за те їх всіх помістили в озеро геть покрите кригою. На березі ж розпалили вогнище, щоб коли хоть один зрадник віри християнської вийшов з озера загрівся б.
В озері було надто зимно та воїни терпіли, проте все ж таки один зрадив віру і кинувся грітися до вогнища та відразу ж помер.
Один сторож, з тих, що мали дивитися за воїнами аби вон не втекли посеред ночі, побачив що з неба до воїнів спускаються ангели з гарними вінцями, він розбудив решту сторожів і сказав їм, що відтепер він є також християнном і пішов до воїнів у озеро.
На ранок воєначальник з іншими прийшли до озера та побачили, що воїни ті не лише не померли але й розігрілись трохи. Це розізлило Агрікола і він наказав їм перебити ноги та кинути до вогнища. Обпалені кістки святих мучеників згодом були викинуті у ріку, та все ж деякі таємні християни змогли зберегти частини мощей цих святих.

https://www.youtube.com/embed/rFuaPYpGGo4

Зарваниця :: 22 березня споминаємо 40 мучеників Севастійських. :: Сподобалось283


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×