Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 березня 2015 р. 20:04:25

Сьогодні 23 березня згадуємо святих мучеників Кодрата, Анекта та інших.

Сьогодні 23 березня згадуємо святих мучеників Кодрата, Анекта та інших.

Сьогодні 23 березня згадуємо святих мучеників Кодрата, Анекта та інших.

В третьому столітті під час жорстоких переслідувань на християн одна побожна жінка, що мала ім’я Руфіна втекла з Коринфу. Вона оселилась в горах і там же народила сина свого Кодрата та за деякий час після пологів померла. На щастя, дитина зосталась живою. За легендою, до нього спускалась хмаринка яка годувала його солодкою росою. Так і виріс хлопчина. Весь його дтячий вік а також юначий він прожив у пустелі допоки не зустрів він християн які багато розповідали йому про Христа і про віру його а також навчили хлопця писемності та лікарській справі, в чому мав неабиякі успіхи. Та найбільше молодий чоловік любив перебувати в повній безмовності в пустелі. Через багато років навколо нього почало збиратися дуже багато людей які приходили до нього аби послухати його промови.
Та зовсім скоро прийшло лихо, адже жорстокий імператор Декій, який був переконаним язичником, відправив до Коринфу найманця Ясона який схопив святих пустельників і привів на судилище. Він довго вмовляв мучеників відректися від віри та згодом не домігшись нічого він наказав катувати їх та вони не схилилися на бік язичництва і тоді він наказав їх стратити.
Перед стратою вони попросили певний час для молитви та згодом один за одним підставили голови під ворожий меч.

https://www.youtube.com/embed/dOU4AVEQgB0

Зарваниця :: Сьогодні 23 березня згадуємо святих мучеників Кодрата, Анекта та інших. :: Сподобалось297


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×