Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 березня 2015 р. 20:27:28

Відповідь на важливе запитання.

Відповідь на важливе запитання.

Слава Ісусу Христу!

Шановні друзі та користувачі блогу-порталу Зарваниця.

Останнім часом нам ставлять багато запитань стосовно того, що деякі статті про святих ми пишемо російською.
Хочемо на них відповісти – серед читачів нашого блогу-порталу Зарваниця є чимало російськомовних громадян, які також цікавляться історією Зарваниці та життям святих, що так чи інакше вплинули на становлення церкви.
Ми не вважаєо це проблемою, а якщо ви не бажаєте читати інформацію, яку ми подаємо російською, то на нашому сайті http://www.zarvanycia.cc.ua ви можете перечитати цікаву вам інформацію українською.
Також, нагадуємо, ви можете знайти там розклад прощі на 2015 рік до Зарваниці, написати до статтей коментарі, переглянути відео та залишити відгуки про наш ресурс.
Нагадаємо також, що адміністрація нашого блогу-порталу Зарваниця повністю підтримує Україну та її народ в бажанні зберегти незалежність нашої країни і встановити такий бажаний для нас мир.
Ми також закликаємо керуватися любов’ю та повагою стосовно Ваших ближніх але аж ніяк не агресією . Саме таке ставлення допоможе нам у швидшому становленні миру на нашій рідній Україні!

https://www.youtube.com/embed/dOU4AVEQgB0

Зарваниця :: Відповідь на важливе запитання. :: Сподобалось258


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×