Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 березня 2015 р. 20:01:55

Сьогодні 25 березня ми споминаємо преподобного Теофана Сповідника

Сьогодні  25 березня ми споминаємо преподобного Теофана Сповідника

Сьогодні 25 березня ми споминаємо преподобного Теофана Сповідника

Преподобний Теофан походив з дуже знатної та порядної сім’ї, що проживала в Константинополі. Його батько був родичем імператора Лева Ісавра тому після його смерті імпеатор взяв турботу про родичів на свої плечі. Коли ж Теофан подорослішав то зайняв одну з важливих посад при імператорі. Та важлива посада зобовязувала його до одруження. Одружившись, він з жінкою вирішили зберегти свою невинність бо сам Теофан збрався піти в монашество.
Подорожуючи з дружиною по багатьох обителях вони зупинились в одному з них і там зустріли старця, що називався Григорієм Стратигом. Він розмовляючи з дружиною преподобного напророчив їй що муж її буде удостоєний мученицького вінця. Через певний час дружина преподобного прийняла монашество а згодом і він прийняв постриг від старця Григорія.
Пішовши до одного монастиря, рекомендованого старцем,він почав ппрацювати переписуючи книги а також багато перебував в молитві та постив. За кілька років він заснував інший монастир де і став настоятелем. Пізніше в нього зявився певний дар зцілення бо міг зцілювати як тілесні так і душевні хвороби а також виганяв з душ бісів.
За кілька років до його смерті за ініціативи імператора Лева Вірменина іконоборство знову набрало сили. Преподобного Теофана не раз схиляли до цієї хвилі та він не піддався і за те був кинутий до в’язниці. Помер преподобний страждаючи після важкої хвороби у 818 році по Різдві Христовім.
Найбільшою його працею є Хронографія, яку він писав практично перед смертю. Це і досі є визначною книгою в історії церкви.

https://www.youtube.com/embed/d_sjq0PS6vA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні  25 березня ми споминаємо преподобного Теофана Сповідника :: Сподобалось299


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 87# FauioAl

Хм. І не знав 87# FauioAl
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×