Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 березня 2015 р. 20:20:21

25 березня згадується Папа Григорій Двоєслов.

25 березня згадується Папа Григорій Двоєслов.

25 березня згадується Папа Григорій Двоєслов.

Григорій народився приблизно у 540 році по Різдві Христовім у Римі у заможній і знатній родині. Його родина також мала міцні стосунки з церквою адже його прапрадід був Папою, батько служив в церкві, мати Сільвія визнана святою а його три сестри були висвячені в монашество. Здобувши дуже хорошу освіту він досягав непогані посади державного значення. Та все ж його більше приваблювало тихе і аскетичне монаше життя тому по смерти його батька він продав весь свій маєток на допомогу монастирям. В рідному місті Рим заснувавши нову обитель названу в честь Андрія Первозванного він покидає державну працю і приймає чернечий постриг. Згодом, за проханням Папи він вирушає до Візантії де і перебуває досить довгий час служачи церкві та пишучи книгу. По смерті Папи Пелагія його було обрано на його місце, та він вважаючи себе не гідним такого призначення дуже довго відмовлявся від цієї посади аж поки паства та церковні служителі не переконали його прийняти її . Папа Григорій служив на папському посту 13 років, за цей час немало зробивши для поверження єретиків, для пастви та для навернення язичників до християнської віри. Варто зазначити, що жив він досить скромно. Помер він у 604 році а його мощі зберігаються у храмі святого апостола Петра, що у Ватикані.

https://www.youtube.com/embed/f85E-rb4EQE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 25 березня згадується Папа Григорій Двоєслов. :: Сподобалось311


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 4# antyshuuk

Цікава інформація. Багато чого вчить :) 4# antyshuuk
Коментарій

Від користувача 35# Lazutchik

Позитивна інформація. 35# Lazutchik
Коментарій

Від користувача 109# anonym

Часом говорять що християнство заважає вільно жити, встановлює правила, оьмежує. Та як на мене воля починається після того як ти дізнаєшся про бога та живеш по його заповідях. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×