Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 березня 2015 р. 20:22:37

29 згадуються мученики Савин і Папа.

29 згадуються мученики Савин і Папа.

29 згадуються мученики Савин і Папа.

Мученик Савин правив містом Єрмополь, що знаходилось в Єгипті та відразу після початку переслідувань на християн, що розпочав Діоклетіан Савин та ще багато християн заховались у віддаленому селі. Та ось один чоловік, що жебракував розповів воїнам імператора про місце перебування Савина і багатьох інших християн. Цей чоловік зрадив святого попри те, що святий всіляко допомагав йому то харчами то грішми.
Савина і тих, хто з ним переховувались, схопили і після довгих катувань втопили у ріці Ніл.
Святий же мученик Папа жив при імператорі Максиміані і був покараний за віру у Христа. Його довго катували а згодом вбивши кілька цвяхів у взуття в якім він був вели до суду. Папа вмер по дорозі, привязаний до сухого дерева. Відомо, що згодом це сухе дерево почало родити.

https://www.youtube.com/embed/KG_P0ciZDTc

Зарваниця :: 29 згадуються мученики Савин і Папа. :: Сподобалось306


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×