Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 березня 2015 р. 20:57:53

30 березня ми споминаємо преподобного Олексія

30 березня ми споминаємо преподобного Олексія

30 березня ми споминаємо преподобного Олексія

Преподобний Олексій народився в одній заможній та благочестивій християнській родині. Його батько, сенатор, та мати багато допомагали нужденним та хворим та й сина виховали щирим християнином. Коли виріс він вони знайшли для нього наречену з поважного роду та вночі одразу по заручинах він покидає молоду дружину і відпливає кораблем на схід. Важкий шлях його пройшов до Едеси, де позбувшись залишків майна і гарної одежі він починає жебракувати. Наступні майже двадцять років він проживає у бідності, вживає лише хліб і воду а ночами не спить, проводячи весь час у молтві і роздумах. У той час батьки його посилають кілька слуг, щоб розшукати сина. Та вони не впізнали в ньому господаря і подавши милостиню пішли геть.
Через деякий час про нього почали ходити чутки що він є святим а сторожу одному було видіння Матері Божої яка сказала що Олексій є чоловіком Божим. Олексій же злякавшись тої слави хотів втікти до Тарсу . Він сів на корабель та сталася біда і корабель за кілька днів прибився до берегів Італії. Він повернувся до Риму і навіть зайшов до свого рідного дому та батьки не впізнавши його все ж дозволили йому заночувати поруч. Наступні 17 років він жив у домі своїх батьків,які годували його та вдягали не знаючи що це їх син. Він же весь час перебував у молитві.
Одного разу батько його пішов до храму на святу Літургію і зявився голос Господній що сказав людям шукати праведника щоб той помолився за місто Рим і за людей його. Та ніхто не знав де його шукати тож на наступній літургії Бог казав народу що його треба шукати в домі чоловіка на ім’я Євфимій.Той дуже здивувався бо не знав що живе в однім домі з чоловіком Божим. Слуга Євфимія здогадався про кого казав Господь і розповів господарю
Євфимій щодуху біг додому та Олексій будучи вже мертвим сяяв яскравим світлом та тримав у руці сувій. Як не намагалися витягти з руки Олексія цього сувою, нічого не виходило аж поки Папа Інокентій не спитав у померлого святого дозволу на це. Коли ж сувій був відкритий всі здивувались адже там було написано, що Олексій це і є їх син.
Тіло його було виставлено на центральній площі і там же біля його домовини відбулися численні зцілення. Його було поховано в церкві святого Петра.

https://www.youtube.com/embed/2oddktln6Aw

Зарваниця :: 30 березня ми споминаємо преподобного Олексія :: Сподобалось259


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Божий святий що віддав своє життя для служіння Богу. Скільки самопожертви. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×