Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 квітня 2015 р. 21:34:26

1 квітня згадуються святі Хрисант та Дарія.

1 квітня згадуються святі Хрисант та Дарія.

1 квітня згадуються святі Хрисант та Дарія.

Святий Хрисант був народжений в заможній язичницькій сім’ї. Отрмавши дуже хорошу освіту він багато часу проводив за книгами, в котрих було багато написано про християнство. Щоб більше зрозуміти і вивчити Христову віру він знаходить книги Нового Завіту, прочтавши які він отримує просвітлення і знайшовши пресвітера що переховувався від переслідувань приймає від нього хрещення.
Щоб відвернути сина від християнської віри батько одружує його зі жрицею Афіни, та Хрисант зумів і її охрестити у християнстві. Одружившиь вони приймають рішення жити непорочно а по смерти батька Хрисанта живуть в різних будинках.Навколо них починають гуртуватись люди.
Через їхні проповіді, що пропагували безшлюббя жителі міста почали скаржитись на них та коли їх покарали і побачили що вони стійко витримують любі муки люди почали й самі ставати християнами.
Святу Дарію як в покарання віддали в публічний дім,та жоднй чоловік не посмів її торкнутись,адже її оберігав лев і щойно хтось намагався занепастити її як лев кидався на них, проте залишав їх живими. Ті ж люди потім послухавши проповідей Дарії теж ставали християнами.
Хрисанта кинули до помийної ями і через сморід там навіть важко було дихати та милістю Божою сморід враз обернувся приємним запахом.
Потім правитель наказав катувати святих і після довгих катувань їх ще живими закопали в сиру землю.

https://www.youtube.com/embed/8rzwIpE_N7g

Зарваниця :: 1 квітня згадуються святі Хрисант та Дарія. :: Сподобалось285


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 70# Kirylik

святе подружя 70# Kirylik
Коментарій

Від користувача 6# Obizenoj

Гарно написано. 6# Obizenoj
Коментарій

Від користувача 109# anonym

Благочестива сім' я радує. Мало таких сімей. Але коли є така благодать це дуже радісно. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×