Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 квітня 2015 р. 21:19:08

3 квітня згадується преподобний Яків сповідник.

3 квітня згадується преподобний Яків сповідник.

3 квітня згадується преподобний Яків сповідник.

Про преподобного Якова відомо не надто багато. Відомо що вже змалку він прагнув жити за заповідями Божими тому в юнацькому віці він полишає світське життя та йде до Студійського монастиря, що в Константинополі.
Там преподобний приймає монаший сан і живе строгим аскетичним життям постійно перебуваючи в молитві та пості а також вивчаючи Святе Письмо і багато інших книг.
За деякий час, його висувають на сан єпископа міста Катани, що в Сицилії.
Та і його не оминають переслідування. Під час правління імператора Констянтина V Копроніма, який був відомим іконоборцем Якова не раз засуджують за молитви до ікон та навіть катують, проте єпископ стійко втримує всі муки.
Помер він будучи у вигнанні.

https://www.youtube.com/embed/OT4jD0u5LNo

Зарваниця :: 3 квітня згадується преподобний Яків сповідник. :: Сподобалось322


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Мені дуже цікаво читати було. Душа наповнюється добротою. Надзвичайно цікаво як на мене. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×