Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 квітня 2015 р. 20:39:04

Інформаційний блог-портал Зарваниця щиро вітає Вас з великим святом Благовіщення.

Інформаційний блог-портал Зарваниця щиро вітає  Вас з великим святом Благовіщення.

Слава Ісусу Христу!
Інформаційний блог-портал Зарваниця щиро вітає Вас з великим святом Благовіщення.

Це свято є одним із найважливіших в церковному календарі, багато хто вважає це свято важливішим за Різдво та Великдень. Яка ж історія цього свята?
Після заручин з святим Йосипом до Діви Марії явився Архангел Гавриїл і сповістив їй радісну новину про те, що скоро зачне вона в утробі своїй дитя і назветься дитя це Сином Божим і буде царювати над народом Ізраілю. Марія,що дівою була спитала як це можливо як незнає мужа але Гавриїл відповів їй що Дух святий зійде над нею і так зачне вона маля.
Марія не сміла перечити і сказала що нехай буде Божа воля.
На місці,де за переказами це відбулося зараз стоїть храм в честь цієї великої події.

https://www.youtube.com/embed/FnwpsPKGvC8

Зарваниця :: Інформаційний блог-портал Зарваниця щиро вітає  Вас з великим святом Благовіщення. :: Сподобалось327


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×