Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 квітня 2015 р. 20:56:43

8 квітня згадуємо Архангела Гавриїла.

8 квітня згадуємо Архангела Гавриїла.

8 квітня згадуємо Архангела Гавриїла.

Наступного дня після свята Благовіщення згадується архангел Гавриїл, ангел який саме і повідомив Діву Марію про те що в її утробі зачнеться дитя , яке назветься Сином Божим.
З давньоєврейської Гавриїл означає Сила Божа а в Святому письмі часто згадується як вісник,. Він сповістив Захарію про народження його сна Івана Хрестителя,повідомив Матір Божу про зачаття Ісуса Христа а також про її близьке успіння.
Також Гавриїла вважають вартовим раю та вищим над херувимами.
Також існує твердження що саме Гавриїл буде сповіщати про початок Судного дня.
Дуже часто його зображають із білою лілією.
Архангела Гавриїла дуже поважають мусульмани. За повір’ям аме він продиктував текст Корану пророку Мохамеду. Мусульмани називають його Джабраїл.

https://www.youtube.com/embed/sVNZlM_r2zM

Зарваниця :: 8 квітня згадуємо Архангела Гавриїла. :: Сподобалось268


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×