Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 квітня 2015 р. 17:45:18

Зарваниця вітає всіх Вас з великим святом Воскресіння Христового

Зарваниця вітає всіх Вас з великим святом Воскресіння Христового

Христос Воскрес!
Інформаційний блог-портал Зарваниця вітає всіх Вас з великим святом Воскресіння Христового !
Свято Воскресіння Христового є одним із найбільших і найважливіших свят в церковному календарі. В цей день,за Євангелієм, кілька жінок мироносиць а саме Марія Магдалина, Богородиця, мати Якова та Соломія прийшли до гробу Господнього аби згідно традиції намастити тіло померлого Ісуса миром. Та гріб був відчинений а на місці де мав бути Христос було пусто.Вони здивувались і навіть налякались, та тут до них з’явився ангел Господній і сказав їм- чого шукаєте живого серед мертвих адже ваш Господь воскрес.
Жінки ошелешені такою новиною побігли і розказали всім про це .
Це воскресіння показує те що кожен хто вірує в Бога зможе так само після смерті воскреснути з мертвих адже душа є безсмертною.

https://www.youtube.com/embed/8XiN4Bs0ZsM

Зарваниця :: Зарваниця вітає всіх Вас з великим святом Воскресіння Христового :: Сподобалось392


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×