Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 червня 2014 р. 12:38:23

1 червня число пам'яті священномученика Патрикия Прусського (І століття).

1 червня число пам'яті священномученика Патрикия Прусського (І століття).

1 червня число пам'яті священномученика Патрикия Прусського (І століття).

Чи може існувати щонебудь паче, ніж перебувати під мечами і вголос сповідувати Господа, Винуватця своєї свободи і порятунку!

Священномученик Кіпріан Карфагенський.

Священномученик Патрикий був єпископом міста Прусси, що в Малій Азії. Він вільно проповідував наставляння Христове і викривав язичництво. Спільно зі своїми сподвижниками - пресвітерами Акакием, Менандр та Поліном єпископ відмовився приносити жертву богам язичницьким, як того вимагав місцевий керуючий Юлій. Тоді розгніваний володар наказав кинути Патрикия в гаряче джерело. З твердою вірою страждалець молив Господа про допомогу - і залишився неушкодженим. Від безсилля перед дивом Господнім Юлій наказав стратити Патрикия і трьох його пресвітерів. Померли мученики поблизу 100 року після Різдва Христового.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/54/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/XZfamc0PDrw

Зарваниця :: 1 червня число пам'яті священномученика Патрикия Прусського (І століття). :: Сподобалось326


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×