Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 квітня 2015 р. 20:43:55

20 квітня споминаємо Георгія , митрополита Мітиленського

20 квітня споминаємо Георгія , митрополита Мітиленського

20 квітня споминаємо Георгія , митрополита Мітиленського

З самого малечку Георгій старався жити по монашому і вдосконалював в собі послушництво. Під час правління імператора Лева Ісаврина він став жертвою іконоборства і саме в той час його і прозвали сповідником.
Коли прийшов до влади імператор Констянтин Порфірородний Георгія поставили главою кафедри міста Мітилена,що знаходвся на острові Лесбос. Навіть перебуваючи на такій важливій посаді він залишався відданим монашеству і часом його життя нагадувало іншим ангельське. Також він володів даром зцілення і лікував як від душевних так і від тілесних хворіб, також часто виганяв бісів.Митрополит також був знаним благодійником адже допомагав всім хто потребував його допомоги.
У 815 році з приходом імператора - іконоборця Лева Вірменина він знову постраждав. Його вигнали з його митрополичого посту і поселили в Херсонесі де він і помер пять років по тому.
За переказами в час його смерти над Мітиленами засяяла зоря.

https://www.youtube.com/embed/jUUjbF6Xa-Y

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 20 квітня споминаємо Георгія , митрополита Мітиленського :: Сподобалось295


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 83# Akafest

Люблю читати такі розповіді. Мене це вражає. Дякую за чуда що описали. За Божественну силу що сходила через святого духа на святих. 83# Akafest
Коментарій

Від користувача 93# Glasik

Надзвичайно цікава розповідь. Підтримую друже. 93# Glasik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×