Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 квітня 2015 р. 19:39:09

21 квітня згадуємо апостолів із 70-ти: Іродіона, Агава, Асинкрита, Руфа, Єрма та Флегонта а також інших із ними.

21 квітня згадуємо апостолів із 70-ти: Іродіона, Агава, Асинкрита, Руфа, Єрма та Флегонта а також інших із ними.

21 квітня згадуємо апостолів із 70-ти: Іродіона, Агава, Асинкрита, Руфа, Єрма та Флегонта а також інших із ними.

Святий апостол Іродіон був родичем Апостола Павла і разом з ним багато подорожував проповідуючи Слово Боже. Коли християнство поширилось на Балканах Апостоли Петро та Павло вирішили поставити Іродіона в главі церкви у містечку Патари. Іродіон вірно служив Богові і навернув до християнства багатьох язичників і юдеїв.
Та на деяких людей проповіді діяли зовсім інакше , вони не збирались ставати християнами і тому розлючені його словами напали на апостола і навіть вразили його ножем. Апостол впав а нападники пішли вважаюч що той загинув. Та коли пішли вони Господь залишив Іродіона неушкодженим.
Після того Іродіон часто супроводжував апостола Петра аж поки Петра не розіпяли, в той же час і Іродіон а також святий Олімп бул страчені через усікновення голови.
Святий Агав володів даром пророцтва і напророчив страждання Апостола Павла в Єрусалимі, а також великий голод під час царювання імператора Клавдія. Також він багато мандрував і проповідував Слово Боже і так привів до християнства багато язичників.
Апостол Руф а також Асинкрит ,Єрм та Флегонт були єпископами в різних містах та вірно проповідували віру Христову, за що прийняли багато страждань та померли мученицькою смертю.

https://www.youtube.com/embed/faZpR6dXZHU

Зарваниця :: 21 квітня згадуємо апостолів із 70-ти: Іродіона, Агава, Асинкрита, Руфа, Єрма та Флегонта а також інших із ними. :: Сподобалось273


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×