Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 квітня 2015 р. 20:17:08

23 квітня згадуємо мученика Терентія та інших.

23 квітня згадуємо мученика Терентія та інших.

23 квітня згадуємо мученика Терентія та інших.

Мученик Терентій з воїнами своїми стали жертвами переслідувань під час правління імператора Декія. Він видав наказ згідно котрого усі піддані повинні були поклонятися ідолам.Багато людей,побоюючись страшних катувань , погодилися на ідолопоклоніння та Терентій і разом з ним 40 інших відмовились робити це і заявили в віру у Господа.
Правитель здивувався такому поступку і спитав, як вони ожуть вірувати у того кого розіпяли як злодія. На це вони відповіли що вірять у того хто помер мучениуцькою смертю та воскрес згідно писання. Така відповідь Терентія змусила правителя замкнути його та кількох його найближчих у вязниці а решту примусити до поклоніння. Попри страшні катування, вмовляння та погрози жоден їз воїнів не засумнівалися в своїй вірі та не зрадили Христа.
Після того правитель наказав завести їх усіх до храму щоб знову змусити їх поклонитися, та воїни промовили молитву до Христа після якої всі ідоли, що стояли там з великим гуркотом попадали додолу. Розлючений правитель наказав їм всім відсікти голови а після цього наказав привести до нього Терентія з його товаришами. Він показав мученикам обезголовлені тіла їхніх братів та вони не відреклися віри.Тоді поставив їм на ноги важкі кайдани і наказав сторожам не давати їм жодних харчів та за деякий час коли прийшли до них вони вже були вільні від кайдан і повні силою.Злий правитель що тільки не вигадував і навіть звертався до чародіїв та це нічого не давало а змії що насилав на них сумирно повзали біля ніг їхніх.
Тоді вже він наказав відсікти їм голови. Тіла цих мучеників забрали місцеві християни, які і поховали їх з честю за межами міста.

https://www.youtube.com/embed/piff8kPBXM0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 23 квітня згадуємо мученика Терентія та інших. :: Сподобалось305


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Дуже цікаво. Звірі коряться славі Божій а ідоли падають. Слава Бога велика. 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 44# Pochemu

Геніальна історія та радує душу. 44# Pochemu
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×