Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 квітня 2015 р. 19:58:58

24 квітня згадується священномученик Антип, єпископ Пергамський.

24 квітня згадується священномученик Антип, єпископ Пергамський.

24 квітня згадується священномученик Антип, єпископ Пергамський.

Святий Антип був учнем Івана Богослова та єпископом церкви Пергамської в час правління імператора Нерона.
В той час імператором Нероном було видано наказ згідно котрого всі хто не приносить жертву ідолам та не поклоняється їм повинен бути вигнані з земель своїх або ж страчені.
Єпископ Антип в Пергамі своєю твердою вірою та безперестанною проповіддю навернув до християнства сотні язичників, через що язичницькі жерці жалілись на нього і вимагали зупинити його проповіді і самому перейти до ідолопоклонства. На це святий відповів, що ніколи не стане поклонятися демонам. Вони ж сказали йому що їх боги існують довше ніж Христос, що був страчений Пилатом мов злодій.Антип відповів що їх бог створені їх же руками а Господь же був народжений від Діви Марії та Духа Святого і ще раз підтвердив свою віру.
Жреці розізлилсь на нього і задумали кинути його в розпалену піч, коли ж зробили це Антип, перебуваючи в печі голосно молився Богові щоб той помилував його та укріпив віру християн. Помер Антип наче заснувши близько 68 року нашої ери.
Вночі місцеві християни виявили його тіло зовсім неушкодженим від вогню і поховали його в Пергамі. Згодом до гробниці його стало сходитись багато народу, деякі з них отримували зцілення.

https://www.youtube.com/embed/DnoQcwVRKy0

Зарваниця :: 24 квітня згадується священномученик Антип, єпископ Пергамський. :: Сподобалось309


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×