Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 квітня 2015 р. 20:56:09

25 квітня згадуємо святого ісповідника Василія, єпископа Парійського

25 квітня згадуємо святого ісповідника Василія, єпископа Парійського

25 квітня згадуємо святого ісповідника Василія, єпископа Парійського

Преподобний Василій жив у 8 столітті нашої ери і вів добре, християнське життя. Через його віру і аскетичний спосіб життя жителі міста Парія вирішли обрати його в єпископи, будучи певні що він гідно буде вести їх християнським життям.
Коли виникло іконоборство єпископ Василій висловив свою думку за те щоб зберегти поклоніння до ікон а також відмовився ставити свій підпис під документом про їх знищення.
Навіть під великим тиском він зумів не допустити єретиків до своєї єпархії та вяко боровся з їхньою навалою. Через свою тверду віру і непохитну позицію щодо єретиків він багато страждав, перетерпівши голод,бідність та приниження.
Навіть попри це він до кінця свого життя не зрадив християнству і залишався православним.

https://www.youtube.com/embed/nywKy4Jeuxk

Зарваниця :: 25 квітня згадуємо святого ісповідника Василія, єпископа Парійського :: Сподобалось324


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×