Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 квітня 2015 р. 21:41:46

27 квітня день памяті Мартина, Папи Римського.

27 квітня день памяті Мартина, Папи Римського.

27 квітня день памяті Мартина, Папи Римського.

Папа Мартин народився в італійській провінції Тоскана в сімї досить заможнх християн.
Отримавши хорошу освіту йде служити в римський клір де згодом отримує сан пресвітера. Після смерти Папи Феодора І саме його обирають новим Папою.
В перші часи його правління по світу рознеслая єресь монофелітів, яка мала неабияку підтримку в Константинополі у імператора та патріарха. Вони відкинули основи православя і видали книгу яка була обовязковою для всіх і в якій містились основи монофелітської єресі. До слова скажемо що в цій книзі був наказ що забороняв всяко обговорювати монофелітство.
Папа,отримавши цей твір зібрав собор на якому засудив єресь монофелітів і підтримку її імператором та патріархом Константинопольським, а також відіслав їм обом повідомлення про те що вони мають вернутися до православ’я.
Імператор розгніваний такою нахабністю Папи відсилає до нього воєначальника Олімпа щоб той привіз Папу до суду. Побачивши весь народ що зібрався навколо Папи Олімп забоявся підходити до нього а натомість відіслав до нього вбивцю. Та щойно вбивця підійшов близько до Мартина то відразу ж осліп. Олімп же дізнавшись про це відразу покинув Рим та відправився до Сицилії , де зовсім скоро загинув в бою.
Згодом імператор відправив до Мартина іншого воєначальника якого звали Теодор щоб той таки привіз Папу до імператора. Той же таки дійшов до нього і пред’явив йому багато хибних звинувачень.Хоча римська влада та церква показала Теодору всі докази того що Папа ні в чому не винен Теодор все ж забрав його і залишив на острові де з Мартина всіляко знущались стражі. На тім острові він перебував рік після чого його таки доправили на суд до імператора.
Суд був зовсім несправедливий. Мартина, який на той час був страшенно вмучений і старий , зовсім не шанували хоч і бачили його стан. Крім того суд був цілком сфабрикований бо і свідк на ньому були неправдиві. Свідчень же самого Папи ніхто не слухав, а народ кричав що потрібно піддати Папу анафемі.
Мартина засудили до втрати сану та до смертної кари. Імператор пішов до помраючого в той час патріарха і розповів йому про суд над Папою. Та патріарх, перед чиїми очима вже була смерть, дуже шкодував про скоєне імператором і вважав це своїм гріхом. Він почав просити імператора припинити суд над Мартином.
Посланці імператора пропонували йому життя якщо він пристане на їх єресь та він відмовлявся кажучи що краще смерть ніж співпраця з єретиками.Побачивши таку неймовірну хоробрість вони замінили смертну кару на вигнання у Херсонес.
Там Папа Мартин і помер після років хвороби.бідності та голоду у 655 році по Різдві Христовім.
Монофелітську єресь було засуджено за 25 років по його смерти, а мощі його спочатку було перенесено до Константинополя а потім до Риму.

https://www.youtube.com/embed/MYaU8VaUfBs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 27 квітня день памяті Мартина, Папи Римського. :: Сподобалось278


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 58# Petter

Велика людина що перемогла терпінням світ. 58# Petter
Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

Дуже цікаво 89# Prolisok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×