Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 квітня 2015 р. 20:21:25

28 квітня згадуємо трьох апостолів з сімдесяти: Аристарха, Пуда та Трофима.

28 квітня згадуємо трьох апостолів з сімдесяти: Аристарха, Пуда та Трофима.

28 квітня згадуємо трьох апостолів з сімдесяти: Аристарха, Пуда та Трофима.

Святий апостол Аристарх багато співпрацював із Апостолом Павлом і згодом став єпископом сирійського міста Апамеї. Апостол часто згадується в книзі Діяння святих апостолів та в посланнях Апостола Павла.
Апотол Пуд був членом римського сенату і часто приймав у домі своєму верховних апостолів та звичайних християн. Згодом його дім був перетворений у храм який отримав назву Пасторський. Згідно переказав в цьому храмі правив ам Апостол Петро. Про апостола Пуда згадується в другому посланні Павла до Тимотея.
Апостол Трофим був учнем та товаришем святого Апостола Павла, усюди подорожував з ним і розділяв з ним всі негаразди.
Про нього згадується також в книзі Діяння Апостолів та в другому посланні Апостола Павла до Тимотея.
Усі ці троє апостолів прийняли мученицьку смерть за християнство при правлінні імператора Нерона одночасно з Апостолом Павлом близько 67 року по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/BQqrLzqp9aE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 квітня згадуємо трьох апостолів з сімдесяти: Аристарха, Пуда та Трофима. :: Сподобалось316


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 14# klirik

Святі Апостоли що духом були ведені по світу для спасіння людей Божих... 14# klirik
Коментарій

Від користувача 10# zombi

Слава Ісусу Христу 10# zombi
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×