Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 квітня 2015 р. 20:36:40

30 квітня день згадки про преподобного Акакія, єпископа Мелітинського.

30 квітня день згадки про преподобного Акакія, єпископа Мелітинського.

30 квітня день згадки про преподобного Акакія, єпископа Мелітинського.

Акакій народився в благочестивій родині в вірменському місті Мелітині. Батьки Акакія досить довго не могли мати дітей, тож коли народився Акакій вони дали обіцянку що віддадуть сина на службу Церкві. Вони віддали сина на виховання місцевому єпископу Отрію, який сповідував православ’я і твердо захищав церкву від єретиків.
Отрій спершу поставив юнака читцем та згодом висвятив його в сан диякона і згодом священника. Акакій вірно служив церкві а також навчав дітей та дорослих Святому Письму. Серед учнів Акакія був і святий Євфимій Великий.
Коли єпископ Отрій помер в єпископи було обрано саме Акакія, який довгі роки вірно служив Господу та населенню Меліина та творив багато добрих діл.
Єпископ брав участь в ІІІ Вселенському Соборі де вступав за православ’я. Помер Акакій у 435 році

https://www.youtube.com/embed/_PvA4182jgI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 30 квітня день згадки про преподобного Акакія, єпископа Мелітинського. :: Сподобалось422


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×