Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 червня 2014 р. 23:46:46

свв. великих царів і рівноап. Костянтина і Олени.

свв. великих царів і рівноап. Костянтина і Олени.

свв. великих царів і рівноап. Костянтина і Олени.

Праведниця Олена народилася 250 року в містечку Дрепанум (Мала Азія). Вийшла заміж за генерала Констанція. Після смерті батька в 312 році її син Костянтин Великий став римським імператором. Наступного року він дозволив християнам вільно визнавати святу віру. Тоді й Олена прийняла св. Водохреще.

Вона була матір'ю убогих і знедолених, яким допомагала щедрими милостинями. Коли цариці виповнилося 80 років, вона пішла в Святу Землю, де їй вдалося знайти хрест, на якому розіп'яли Ісуса Христа. Під період перебування на Сході вона закінчила своє побожне життя 330 року. Її тіло перевезли з великими почестями до Риму.

Праведному Костянтину, будучи язичником, в 312 році перед битвою зі своїм суперником Максентієм, правителем Італії, було видіння хреста «Під сим знаком переможеш». Він велів своїм воїнам намалювати монограми Христа на своїх щитах і здобув перемогу. Своїм Міланським едиктом в 313 році дозволив сповідування християнства по всій імперії. Перемігши усіх своїх суперників, став єдиним правителем і переніс столицю імперії в Візантію, пізніше названого Константинополем або Царгородом.

Костянтин почав проводити нову політику, побудував нову столицю і підтримав нову релігію - християнство. Після трьох століть гонінь християнство, по Міланським едиктом, спочатку отримало дозвіл на вільний розвиток і поширення, а пізніше стало офіційною релігією імперії. Східна Церква канонізувала імператора Костянтина і іменує його рівноапостольним.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/56/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/Jp7TP81kYB4

Зарваниця :: свв. великих царів і рівноап. Костянтина і Олени. :: Сподобалось359


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×