Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 травня 2015 р. 20:24:58

7 травня церква споминає мученика Савву Стратилата.

7 травня церква споминає мученика Савву Стратилата.

7 травня церква споминає мученика Савву Стратилата.

Святий Сава Стратилат жив в часи царювання імператора Авреліана і через свою відважність досяг великих висот у військовому світі того часу.
З юнацтва Стратилат був християнином і жив по заповідях Божих,допомагаючи бідним та увязненим.За його добре життя він отримав від Господа дар зцілення і зцілював він хворих як тілесно так і духовно, виганяв бісів,що заполонили людські душі.
Про те що він є християнином дізнався імператор і зажадав від Стратилата зречення від віри та він зрікся він військових нагород і ствердно мовив що ніколи не зречеться віри.
Його обпалювали свічами, кидали до розпеченої смоли та весь час святий зоставався неушкодженим. Спостерігаючи за його муками, сімдесять воїнів також увірували в Христа та їм відразу ж усікли голови. Авреліан кинув святого до темниці, де згодом йому було видіння Господа Нашого Ісуса Христа, який освятив його славою своєю і сказав щоб той не боявся нічого а міцно стояв во його ім’я. На ранок Сава окрилений словами Христа мужньо перетерпів усі муки та був втоплений у ріці.
Сталося це 272 року Божого.

https://www.youtube.com/embed/oTXgXgvYOIk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 7 травня церква споминає мученика Савву Стратилата. :: Сподобалось309


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Як на мене дуже цікаво. 109# anonym
Коментарій

Від користувача 4# antyshuuk

Добра стаття 4# antyshuuk
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×