Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 травня 2015 р. 20:30:56

11 травня день згадки про апостолів із 70-ти Ясона і Соспатра

11 травня день згадки про апостолів із 70-ти Ясона і Соспатра

11 травня день згадки про апостолів із 70-ти Ясона і Соспатра

Апостол Ясон родом був із Тарса що в Малій Азії. Він був першим християнином у місті.
Апостол Сосипатр походив із Ахаї. Обоє були учнями апостола Павла, який навіть назвав їх родичами в одному із своїх послань.
Згодом святий Ясон був поставлений єпископом у рідному місті Тарсі, а святий Сосипатр – в Іконії. З проповіддю вони вирушили на захід і в 63 році Божому досягли острова Керкіри біля Греції.Там вони звели храм в ім'я первомученика Стефана і багатьох хрестили.
Правитель острова дізнався про це і кинув їх до в'язниці, де було сім розбійників: Саторній, Якисхол, Фавстіан, Яннуарій, Марсалій, Євфрасій та Маммій. Апостоли навернули їх до Христа. За сповідання Христа сім в'язнів померли в котлі з розтопленою смолою, сіркою і воском.
Тюремний вартовий, спостерігаючи їх мученицьку смерть, оголосив себе християнином. За це йому по черзі відтинали ліву руку, потім обидві ноги і потім голову. Апостолів же Ясона та Сосипатра правитель наказав бити батогом і знову ув'язнити.
Наступний правитель дав наказ кинути апостолів Ясона та Сосипатра в казан з киплячою смолою, але коли побачив їхні тіла неушкодженими, зі сльозами вигукнув: Боже Ясона і Сосипатра, помилуй мене!
Звільнені апостоли хрестили правителя і дали йому ім'я Севастіан. З його допомогою апостоли Ясон та Сосипатр звели кілька церков і охрестили багато язичників.

https://www.youtube.com/embed/72lbNIl_2FE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 11 травня день згадки про апостолів із 70-ти Ясона і Соспатра :: Сподобалось286


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

Скільки Господь вчинив чуд для спасіння людей... 89# Prolisok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×