Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 травня 2015 р. 21:55:51

14 травня згадується пророк Єремія

14 травня згадується пророк Єремія

14 травня згадується пророк Єремія

Господь закликав Єремія до служби у віці 15 років, відкривши йому що така доля була йому призначена ще до його народження. Єремія, злякавшись і думаючи, що він не вартий цієї служби, довго відмовлявся кажуч що не вміє добре говорити. Бог заспокоїв його сказавши, що буде завжди поряд з ним і буде допомагати йому у всьому.
З того часу він пророкував на протязі 23 років. Він багато пророкував юдеям-відступникам від єдиного Бога. Що за віру і поклоніння божкам вони матимуть багато лиха. Часто він пророкував їм у входах до міст , нерідко плачучи та люди його зовсім не слухали а й навпаки норовилися вбити його.
Та не тільки звичайні люди не взлюбили пророка. Старійшини часто кидали його в темницю через його пророцтва.Та згодом одне з пророцтв його здійснилося- місто завоював Навуходоносор. Вбивши багато людей, він також багато взяв у полон. Пророка ж Навуходоносор відпустив та дозволив йому перебувати де захоче.
За переказами Єремія сховав ковчег так що його не змогли знайти, новий же ковчег не мав тої слави що попередній. Трохи згодом між юдеями почалися сутички,під час них було вбито помічника Навуходоносора. Боячись помсти імператора юдеї вирушили до Єгипту попри пророцтва Єремії що там їм ще буде ще гірше.Пророка взяли із собою насильно.
Кілька років він жив там добре і в пошані бо в дечому допомагав єгиптянам, та напророкувавши що єгипетський фараон захоче вигнати а то й вбити юдеїв що прийшли туди викликав їх гнів. Вони не бажали слухати слів пророка та вбили його.
Та не слухали вони його даремно бо вже в тім же році і це його пророцтво здійснилося.
Існує переказ що мощі пророка Єремії були перенесені до Олександрії царем Олександром Македонським.

https://www.youtube.com/embed/15alt7VULjI

Зарваниця :: 14 травня згадується пророк Єремія :: Сподобалось254


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×