Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 травня 2015 р. 22:08:50

22 травня день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця

22 травня день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця

22 травня день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця

Через 700 років по смерті Чудотворця місто Міри та вся земля Лікійська були розгромлені сарацинами. Так само був зруйнований і храм, в якому зберігались останки святого.
Оберігали той храм лише кілька монахів.
В 1087 році святий Миколай уві сні явився одному священнику із італійського міста Бар і попросив його щоб той переніс його мощі до свого краю.
Той священник розповів про це пресвітерам та прихожанам храму в якому служив і вон,зібравши три кораблі врушили за мощами святого. Вирушили вони як торгівельники і з дуже серйозною обережністю. Адже про їх задум дізналися венеціанці , які могли випередити їх.
Та подорож виявилася вдалою і ось вони біля добре збереженої гробниці святого. Коли вон відкрили її то відчули неймовірно приємний аромат.Вони не могли забрати всю гробницю тому вклали мощі святого у приготований ними раніше ковчег і знову вирушили в подорож. Назад до Італії. Коли приїхали вони то зустріло їх усе духовенство та й міщани. Дуже багато чуд сталося від мощей тих.
Через два роки було закінчено частину храму де і збирались зберігати мощі святого, храм цей було названо в його славу. Мощі святого Миколая було урочисто перенесено в цей храм Папою Урбаном ІІ.

https://www.youtube.com/embed/3Y-EWrexDKc

Зарваниця :: 22 травня день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця :: Сподобалось294


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×