Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 травня 2015 р. 23:23:34

27 травня день памяті святого мученика Ісидора.

27 травня день памяті святого мученика Ісидора.

27 травня день памяті святого мученика Ісидора.

Святий мученик Ісидор жив на острові Хіосі та походив із Олександрії.
В перший рік правління імператора Декія був виданий наказ про перепис усіх хто може стати до служби, тож молодого та міцного Ісидора закликали служити в війську під началом Нумерія. Але крім того указу був ще один якй змушував усіх військових поклонятися ідолам, а всіх хто відмовлявся це робити чекала смерть. Ісидор був християнином тож навіть знаючи що його чекає він визнав що є християнином і відмовився від ідолопоклонства.
Про таку поведінку солдата доповіли Нумерію і він закликав хлопця до суду. На суді хлопець жодного разу не відхилився від своєї віри а тим більше привселюдно визнав її.
Як Нумерій не вмовляв Ісидора відмовитись від християнства і Ісуса той не погоджувався, навіть попри обіцянки Нумерія не катувати його. Навпаки хлопець все більше почав прославляти Ісуса та сварити язичницьких божків. Нумерій не міг того слухати і наказав відрізати мученику язика та навіть з відрізаним язиком Ісидор так само чітко прославляв Господа.
З того подиву Нумерій впав мов неживий та згодом отямився і помітив що втратив мову.
Він попросив помічників своїх принести йому дощечку на якій написав що хоче аби мученику відтяли голову. Так і було зроблено в 251 році. Тіло мученика після страти не поховали та згодом товариш Ісидора таємно поховав мученика.
Пізніше мощі святого були перенесені до Константинополя та перепоховані в храмі святої Ірини.

https://www.youtube.com/embed/V2TPZoo3yYI

Зарваниця :: 27 травня день памяті святого мученика Ісидора. :: Сподобалось340


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×