Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 червня 2014 р. 21:41:09

Святий Михайло, сповідник, єпископ Синадський.

Святий Михайло, сповідник, єпископ Синадський.

Святий Михайло, сповідник, єпископ Синадський.

Святий Михайло, сповідник, єпископ Синадський(821). Святитель Михайло, сповідник, з юних років прагнув до чернечого життя і був направлений найсвятішим патріархом Тарасієм(784-806 ) в обитель, що розташована була на березі Чорного моря. З ним разом поступив в монастир і святий Феофілакт(пам'ять 21 березня), прийдешній єпископ Никомидійський.

І той і інший іноки з ретельністю проходили в обителі подвиги порятунку і незадовго були прославлені благодатними даруваннями від Господа. Раз в жнива, коли люди знемагали від спраги, по молитвам ченців порожня мідна посудина почала виділяти воду.

Святійший патріарх Тарасій висвятив святого Михайла на єпископа міста Сінад. За своє святе життя і мудрість святитель Михайло отримав глибоку любов віруючого народу і особливий інтерес імператорів Никифора І(802-811) і Михайла I Рангаве(811-813). У 787 році святитель Михайло був присутній на Сьомому Вселенському Соборі в Нікеї. Коли на престол вступив іконоборець.

Святитель Михаїл у ці години рішуче захищав Православ'я, стійко протидіючи єретикам і викриваючи їх помилки. Лев Вірменин засудив святителя Михаїла, але він, не боячись мук, рішуче відповів: "Я шаную ікони Спасителя мого Ісуса Христа і Пречистої Діви, Матері Його, і всіх святих і поклоняюся ім. Твоє розпорядження про усунення ікон з храмів не виконаю". Тоді Лев Вірменин заслав святителя Михаїла на заслання в місто Евдокіаду, де сповідник помер близько 821 року. Глава святителя Михаїла зберігається в Лаврі святого Афанасія на Афоні, частина мощей - в Іверському монастирі.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/59/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/QJY6qMjW4IY

Зарваниця :: Святий Михайло, сповідник, єпископ Синадський. :: Сподобалось335


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×