Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 червня 2015 р. 21:46:55

2 червня день памяті мученика Талалея.

2 червня день памяті мученика Талалея.

2 червня день памяті мученика Талалея.

В роки правління імператора Нумеріана правитель міста Егеї дав наказ воєначальникам своїм розшукати християн і привести до нього. За якийсь час до правителя привели юнака на ім’я Талалей. Він розповів що є християнином і походить з родини воєнного, його брат церковний служитель а він навчений на медика. Крім того хлопець розповів що вже був під загрозою страти при імператорі Тиверії та дивом уник смерті. Та цього разу він не збирався ні втікати ні переховуватись і готовий був до смерті за християнство і Ісуса .
Правитель закликав до себе двох катів і наказав їм проколоти гомілки юнакові Талалею та повісити його головою до низу. Та кати ці, були християнами і задумавши обманути правителя прокололи шматки дерева і повісили їх так щоб всі думали що то юнак Талалей.Та обман їх було розкрито, так само як і те що вони є християнами.
Розлючений правитель відразу ж наказав відсікти їм голови, а сам же намагався виконати свій же наказ і проколоти гомілки Талалея та повісити його. Та скільки не намагався це зробити він- нічого не виходило , тоді змучений він наказав втопити хлопця.
Коли прибігли його кати щоб сповістити правителя про виконаний наказ відразу ж і появився живий юнак Талалей у білій одежі, всі були вражені а сам правитель не знав що з ним зробити. Аж тут до правителя підійшов чарівник і сказав, що його можна кинути до звірів- хай розірвуть хлопця.
Юнака кидали і до ведмедиці і до хижих левів та тигрів та вони не чіпили хлопця а лиш лягли біля його ніг.
Люди що бачили це відразу почали хвалити Господа і просити про помилування , а згодом схопили того чарівника і кинули до тих же звірів, що мали розірвати Талалея. Звірі відразу ж розірвали його. Правитель тут же наказав вбити хлопця мечем і кати відвели його до місця де він мав померти. Юнак помолився до Господа і спокійно ліг під меч. Це сталося в 284 році по Різдві Христовім. Мощі святого були поховані в храмі Агафоніка, що в Константинополі. Біля мощей цих було багато чуд та зцілень.

https://www.youtube.com/embed/4vEoC_hEy1U

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 2 червня день памяті мученика Талалея. :: Сподобалось278


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×