Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 червня 2015 р. 22:52:41

4 червня згадуємо святого мученика Василіска.

4 червня згадуємо святого мученика Василіска.

4 червня згадуємо святого мученика Василіска.

Мученик цей був племінником святого Теодора Трихона і постраждав за віру Христову під час правління імператора Максиміана разом з двома братами Євтропієм та Клеоніком. Його братів розіпяли на хрестах, Василіска же відправили до вязниці в Команах. Там юнак цей готувався до мученицької смерті . Йому смерть страшна не була адже він отримав сповіщення від Бога про скору смерть і про те що Господь буде поряд з ним весь час.
Святий попросив сторожів щоб відпустили його додому, щоб порощатися з рідними і його відпустили бо поважали за благочестиве життя.Та коли правитель дізнався про те що його відпустили дуже роззлостився і згодом коли побачив як Василіск повертається додому наказав одіти на нього кайдани і відправив з охороною до Коман. Коли охоронці змучившись зупинились в одної жінки то првязал мученика до сухого дерева. Він почав молитсь а згодом почув голос з неба який сказав йому що він з нм і тут же з-під землі забило джерело. Охоронці побачивши це дуже здивувались та відпустил його, щоб прходли до нього на зцілення хворі люди.
Та все ж юнак постав на суді перед правителем. Той сказав йоу поклонитись божкам поганськм та принести їм жертву. Та юнак відмовився.Тоді наказав правитель відсікт йому голову а тіло кинути до ріки.Сталося це в 308 році нашої ери.
Згодом христяни викупили мощі святого та поховал на зораному полі вночі. За деякий час мощі його були перенесені до храму , що був зведений в його честь.

https://www.youtube.com/embed/-cd-WJr9vBA

Зарваниця :: 4 червня згадуємо святого мученика Василіска. :: Сподобалось304


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×