Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 червня 2015 р. 23:00:20

5 червня день преподобного Михаїла, єпископа Синадського.

5 червня день преподобного Михаїла, єпископа Синадського.

5 червня день преподобного Михаїла, єпископа Синадського.

Святий з юнацтва мав велике бажання служити Господу і бути монахом тому був направлений патріархом Тарасієм до обителі біля Чорного моря. Разом з ним до обителі прийшов і святий Феофілакт, майбутній єпископ Нікомидійський.
Молоді ченці справно служили Господу і багато молилися за що скоро отримали благодать творити чуда. Коли в краях цих була засуха і люди не мали що пити то за молитвою цих монахів полилась вода.
Сповідник Михаїл брав участь у Сьомому Вселенському соборі, активно боровся проти єретиків , за що часто його виганяли з кафедри а за правління імператора - єретика його було відіслано до міста Євдокіади де святий і помер в 821 році по Різдві Христовім.
Голова святого знаходиться в храмі Афанасія на Афоні, частини ж інші його мощей в Іверському монастирі.

https://www.youtube.com/embed/ri6E1Z9Znyg

Зарваниця :: 5 червня день преподобного Михаїла, єпископа Синадського. :: Сподобалось292


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×