Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 червня 2015 р. 21:51:09

7 червня день третього віднайдення голови Івана Хрестителя.

7  червня день третього віднайдення голови Івана Хрестителя.

7 червня день третього віднайдення голови Івана Хрестителя.

В третє голову Івана Хрестителя було віднайдено блзько в 850 році. Під час заворушень, що відбувалися в Константинополі у звязку із вигнанням Івана Золотоустого , голову Хрестителя було перенесено у місто Емес. Звідти її перенесли у місто Комани, адже в певний час на Емес було багато нападів сарацинів. Там же, в Команах , її було закопано в землю . Це сталося в період іконоборчої єресі. Коли ж іконоборство було зупинене то патріарху Ігнатію уві сні було вдіння яке показало місце знаходження голови. Він розповів про це імператору і той дав наказ знайти голову Предтечі. Її знайшли саме на тому місці, яке вказано було Ігнатієм.
Пізніше голова була перенесена до придворного храму в Константинополі , частина голови знаходться на горі Афон.

https://www.youtube.com/embed/tuBJ-h6s6Q0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 7  червня день третього віднайдення голови Івана Хрестителя. :: Сподобалось306


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 76# Klas

Як Ісус Христос сказав що це найбільша людина якого народила жінка на землі. Це пророк з великої букви. 76# Klas
Коментарій

Від користувача 26# Neuch

Крила як в ангела малюють йому на портретах. Дуже символічно та відповідає його праці на зкмлі дві тисячі років тому. 26# Neuch
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×