Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 червня 2015 р. 21:32:10

9 червня споминаємо про священномученика Ферапонта Сардикійського.

9 червня споминаємо про священномученика Ферапонта Сардикійського.

9 червня споминаємо про священномученика Ферапонта Сардикійського.

Святий Ферапонт народився у Лідії( Мала Азія). Ставши вященнослужителем він справно виконував приписи Господні і навернув до віри християнської дуже багато язичників.За це його привели на суд до правителя Юліана. Там він попри можливу страту назвав себе християнським єпископом.
Спершу його тримали в голоді і спразі вязниці а згодом жорстоко катували його. За деякий час його переводли з міста у місто аж поки не привели в Анкіру. Всю цю подорож святий витримував страшні катування.Згодом його привели до річки Астали де його розіпяли на землі привязавши його кінцівки до кілків і дуже жорстоко побили. Згодом його знову перевели, в цей раз на терени Саталійського єпископату де він після чисельних катувань віддав душу Господу. Відомо , що сухі деревяні кілки до яких привязували його тіло і які були просякнуті його кров’ю згодом почали пускати бруньк а через деякий час взагалі стали деревами, які дарували зцілення багатьом нужденним.

https://www.youtube.com/embed/WFVe3BS_O-E

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 9 червня споминаємо про священномученика Ферапонта Сардикійського. :: Сподобалось286


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 98# Erik

Смиренність до самої смерті за Хреста принесла плід чудес. Як це велично читати таке. 98# Erik
Коментарій

Від користувача 20# Klaus

Як на мене дуже цікаво 20# Klaus
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×