Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 червня 2014 р. 19:51:46

6 червня - день пам'яті преподобного Симеона Стовпника, Дивногорця (VIстоліття).

6 червня - день пам'яті преподобного Симеона Стовпника, Дивногорця (VIстоліття).

6 червня - день пам'яті преподобного Симеона Стовпника, Дивногорця (VIстоліття).

Заслуга стовпництва - один з найбільш незвичайних і давно забутих християнами. Живучи на стовпі, особистість уподібнюється птиці. Але, на відміну від неї, не може полетіти на інше місце. І змушена стерпіти на стовпі опади, холод, спеку і обмеження в русі. Один з сирійських подвижників 6-го століття жив таким чином 68 років.

Святий Симеон Дивногорець з юних років рішуче вирішив слідувати євангельським шляхом. Жив у чернечій обителі преподобного Іоанна Стовпника. Строгей подвижництво праведника дивувало навіть досвідчених ченців. Прагнучи до повної самотності, праведний Симеон після став жити на стовпі на Дивній горі поблизу Антіохії Сирійській. Знехтувавши земні блага, преподобний отримав від Господа дар чудотворення, яким служив людям.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/60/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/ky1khKwE2uU

Зарваниця :: 6 червня - день пам'яті преподобного Симеона Стовпника, Дивногорця (VIстоліття). :: Сподобалось278


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×