Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 червня 2015 р. 22:49:24

11червня згадується преподобна мучениця Теодосія Діва Константинопільська.

11червня згадується преподобна мучениця Теодосія Діва Константинопільська.

11червня згадується преподобна мучениця Теодосія Діва Константинопільська.

Жила вона в восьмому столітті нашої ери. Її батьки довго не мали дітей тож вимолили її в Бога. Коли вон померли дівчину відправили жити до жіночого монастиря імені святої Анастасії. Після того як вона роздала все що їй залишилось у спадок від батьків вона приймає постриг у цьому ж монастирі.Частину спадку вона все жзалишила для написання ікон Ісуса Христа, Богородиці та мучениці Анастасії.
В той же час на імператорський престол зійшов Лев Ісавр, жорстокий імператор іконоборець.
Він дав наказ знищити всі ікони.
В Константинополі в той час були так звані Мідні ворота на яких вже майже 400 років висіла ікона Христа. Патріарх наказав зняти та знщти її та на захст древньої ікони стали православні християни на чолі з Теодосією. Вони захистили ікону, перекинувши драбину по якій піднімались воїни.
Патріарх почав побоюватись що таке буде продовжуватись тому щоб припинити протистояння розповів все імператору.Імператор же, не боячись гніву Господнього наказав убити усіх настоятельок що і зробили воїни.Теодосію вони взяли з собою і кнули до вязниці. Де бил її страшенно кожен день. Згодом вони виведи її серед люду і також по дорозі били. Померла вона від удару воїна.
Тіло мучениці піднял з землі християни і поховали її з честю а біля місця поховання її ставалось багато чудодійних зцілень.

https://www.youtube.com/embed/sWcfur1-jY0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 11червня згадується преподобна мучениця Теодосія Діва Константинопільська. :: Сподобалось321


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×