Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 червня 2015 р. 22:25:19

16 червня день спомину мученика Лукіяна Бельгійського

16 червня день спомину мученика Лукіяна Бельгійського

16 червня день спомину мученика Лукіяна Бельгійського

Святий Лукіян був жителем Риму та в язичництві носив ім'я Лукій . Та пізніше він відкрив для себе християнство та прийняв хрещення від Апостола Петра. По його смерті Лукіян проповідував слово Боже на рідних землях поки до Риму не прийшов святий Діонисій Ареопагит, який за настоятельством папи Римського Климента якраз збирався іти на проповідь на захід від Італії.
Святий саме шукав собі подорожніх і помічників. В той час Лукіяна якраз висвятили в єпископи і він за вказівкою разом із іншими пішов разом із Діонисієм проповідувати на захід.Після прбуття до Галлії вони відбули до Бельгії.
Проповідь Лукіяна була настільки щирою і так впадала людям у серця що згодом багато людей бул охрещені у християнство а ще за деякий час християнською тала практично вся Бельгія.
В ті часи до престолу Римської імперії зійшов Доміціян який підняв нову хвилю переслідувань на людей, що були християнами. Він видав указ якй змушував воїнів катувати та вбиває кожного хто назває себе християнном. Для виконання наказу послав імператор у землі бельгійські трьох чиновників.
Дуже скоро вон були наслухані про проповіді Лукіяна та його друзів. Лукіяну ж Господь відкрив те що зовсім скоро його та інших чекає мученицька смерть. Лукіян не боявся смерті і зібравши усю свою паству закликав твердо вірити та не зраджуват християнства.
В скорім часі його прибічників Максияна та Юліана привели до суду де пропонували відректися від Христа взамін на життя. Та Максиян та Юлій були тверді у вірі своїй і за те їм відсікли голови.
Лукіана ж звинувачували в тому що він є чарівником а також як і іншм пропонували зректися віри.Та він стояв твердо і продовжував казати що є християнином. Згодом його стали бичувати та і цього разу не домігшись нічого йому відсікли голову. Коли ж впав він обезглавлений над всіма стало чутно голос що запрошував мученика цього до Царства Небесного. Лукіян встав та піднявши свою голову перейшов річку.На тому березі і було місце його вічного спочинку. Він ляг і відійшов до Господа.
Побачивши це п'ять сотень язичників повірло у єдиного Бога Ісуса Христа .
За певний час на місці спочинку Лукіяна було зведено храм, куди також було перенесено мощі святих Максияна та Юліана.

https://www.youtube.com/embed/lcCE1JaXi_I

Зарваниця :: 16 червня день спомину мученика Лукіяна Бельгійського :: Сподобалось334


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×