Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 червня 2015 р. 21:14:48

17 червня згадуємо святтеля Митрофана,патріарха Константинопільського.

17 червня згадуємо святтеля Митрофана,патріарха Константинопільського.

17 червня згадуємо святтеля Митрофана,патріарха Константинопільського.

Митрофан народився в знатній родині, адже його батько, Дометій, був рідним братом римського імператора Проба. Спершу Дометій та його сини були язичниками, та згодом , зрозумівши що язичництво є неправдивою вірою він увірував у Христа. Під час гонінь на християн Дометій втікає з синами до Візантії де разом із синами глибше вивчає Закони Господні під керівництвом єпископа Тита.
Єпископ спостерігаючи за Дометієм побачив у ньому справжню віру та спрагу до знання християнського вчення і згодом освятив його у пресвітери.По смерті Тита саме Дометій стає на його престол, а вже за ним і його сини, спершу Проб а згодом і Митрофан.
Коли до Візантії прибув імператор Констянтин Великий. Він дуже вподобав собі і Візантію і Митрофана через його святість, тож вирішив взяти його з собою до Риму,щоправда ненадовго бо згодом столиця імперії була перенесена з Риму до Візантії.
Коли був скликаний перший Вселенський Собор Констянтин просить в церковників надати Митрофану чин патріарха і таким чином він стає першм Константинопільським патріархом. Щоправда сам Митрофан через старечий вік не змін прибути до Собору тож відправив помічника свого Олександра, якого і назвав наступником своїм.
Митрофан помер в 326 році в глбокій старості в віці 117 років. Його мощі зберігалися в Константинополі (сучасний Стамбул) в храмі, що був зведений в його ім'я.

https://www.youtube.com/embed/nTkBrT2Q5_I

Зарваниця :: 17 червня згадуємо святтеля Митрофана,патріарха Константинопільського. :: Сподобалось301


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×